• Alles over de geschiedenis van Zoetermeer

    Afbeelding: Alles over de geschiedenis van ZoetermeerWelkom bij Oud Soetermeer! Hier vindt u informatie over de geschiedenis van de stad Zoetermeer. Via de werkgroepen kunt u onderzoek doen of daarbij worden geholpen. Hoe u lid kunt worden of aan de activiteiten kunt deelnemen, vindt u ook op deze site.
     
 
 

Contact

U bent hier: home › Contact

Historisch Genootschap Oud Soetermeer
Dorpsstraat 132
2712 AN Zoetermeer
Tel: +31 (0)79 319 06 83
E-mail: info@oudsoetermeer.nl

Wilt u ons bezoeken? Kom langs op een inloopmiddag of -avond (ma 19.30-22.00, wo 13.00-17.00, za 12.00-16.00). Parkeren aan de Osylaan of Pilatusdam (5 minuten lopen).


Bestuursleden:

Voorzitter: B.J. (Bert) van Eken (2012), voorzitter@oudsoetermeer.nl , tel: 06 54 34 62 24

Secretaris: J. (Jan) de Ruiter (2014), secretaris@oudsoetermeer.nl

Penningmeester: P.A. (Peter) Bekking (2015), penningmeester@oudsoetermeer.nl

Namens de Filmwerkgroep: N. (Niek) Nieuwenhuijsen (2014)

Namens de Genealogische werkgroep: C.A.M. (Cees) Klein (2014)

Namens de activiteitencommissie: P. (Pia) Slootweg (2014)

Namens de Commissie Historisch Erfgoed: A.A.M. (Alex) Bierman (2014)

Namens de Redactie: J. (Joke) de Kler (2016)

 

Activiteiten:

Genealogische Werkgroep Zoetermeer: M.E. (Marjolijne) Vijverberg-Kalkema, gwz@oudsoetermeer.nl, tel. (079) 331 65 52

Archeologische Werkgroep Zoetermeer: awz@oudsoetermeer.nl

Leesgroep Lastige Letters (oud schrift): R. (Ron) Tousain, paleografie@oudsoetermeer.nl, tel. (079) 316 56 54

Filmwerkgroep: J. (Jan) van Batenburg, wbbg@oudsoetermeer.nl. tel. (079)

Collectie: R. (Ronald) Grootveld, collectie@oudsoetermeer.nl, tel. (079) 316 56 54

Activiteitencommissie: activiteitencommissie@oudsoetermeer.nl, tel. (079) 351 70 47

Commissie Historisch Erfgoed: A.A.M. (Alex) Bierman, che@oudsoetermeer.nl

 Redactie 't Seghen Waert: P. (Piet) Drapers, redactie@oudsoetermeer.nl

Ledenadministratie: D. (Dick) de Kler, ledenadministratie@oudsoetermeer.nl, tel. (079) 3315828

Bankrekeningen
contributie: NL68 ABNA 061 30 92 007
giften: NL65 ABNA 061 30 98 366

 



Contactformulier:

U kunt uw vraag ook met dit formulier stellen.

Bedrijfsnaam:
Geslacht:
ManVrouw
Naam: *
Email: *
Een vraag over:
Vraag/opmerking: